Zobrazené hotely

Nájdite si hotel

Ubytovanie, Hotely, Apartmány, Penzióny Makeni, Sierra Leone

Jednoduchá online rezervácia hotelov, penziónov, apartmánov v obci Makeni bez rezervačných poplatkov.

V našom rezervačnom systéme si môžete veľmi ľahko rezervovať nielen ubytovanie Makeni, ale aj ubytovanie na celom svete.

Pri výbere ubytovania v obci Makeni venujte vždy pozornosť Podmienkam platenia zálohy a Storno podmienkam. Pre každý hotel Makeni, dokonca aj izbu tieto podmienky môžu byť rôzne.

Vyberať môžete podľa typov ubytovania: Hotely Makeni , Penzióny Makeni

Ak zadáte dátumy pobytu Vášho ubytovania Makeni, zobrazí sa Vám iba dostupné (voľné) izby, či ubytovacie jednotky. Podľa názvu izby, či ubytovanie (Možnosti rezervácia) spoznáte o akú ubytovaciu jednotku Makeni sa jedná. Môžete rezervovať izbu v hoteli Makeni, apartmán Makeni, dom, celú vilu, v určitých destináciách aj napríklad lôžko v stane. :-)

zobrazené: 1–5 (z 5)

Mena Hills Hotel Hotely, Makeni

Hotely, Mena Hills Hotel
0

136, Azzolini Highway, Makeni, Makeni, Sierra Leone

Do centra mesta Makeni: ~2.2 km | Zobraziť hotel na mape

Mena Hills Hotel is a hotel set in Makeni. The rooms come with a flat-screen TV with with cable channels. At the hotel, all rooms come with a wardrobe.

Pre zobrazenie cien a dostupnosti izieb zadajte Váš dátum príchodu a odchodu

Lodge Valley Hotel Hotely, Makeni

Hotely, Lodge Valley Hotel
0

15, Off Teko Road, Makeni, Sierra Leone

Do centra mesta Makeni: ~2.0 km | Zobraziť hotel na mape

Lodge Valley Hotel, a hotel, is a property located in Makeni. With barbecue facilities, the property also boasts a shared lounge, as well as a bar. The property features a 24-hour front desk. All guest rooms at the hotel are fitted with a seating area and a ...

Wusum Hotel Hotely, Makeni

Hotely, Wusum Hotel
0

65 Teko Road, Makeni, Sierra Leone

Do centra mesta Makeni: ~2.0 km | Zobraziť hotel na mape

Featuring an outdoor swimming pool, Wusum Hotel is set in Makeni and also features a fitness centre and massage services. This hotel offers free WiFi. The hotel has an ATM machine, a fax machine and photocopier and luggage storage service that guests can use. At the ...

Amzas Hotel Hotely, Makeni

Hotely, Amzas Hotel
0

Makeni, Makeni, Sierra Leone

Do centra mesta Makeni: ~1.3 km | Zobraziť hotel na mape

Amzas Hotel, a hotel, is a property located in Makeni. This hotel offers a 24-hour front desk. All units in the hotel are fitted with a TV. Rooms are equipped with a private bathroom. A Continental breakfast is served every morning at the property.

Multiple Guesthouse Penzióny, Makeni

Penzióny, Multiple Guesthouse
0

7 Mathankoh Street, Makeni, Sierra Leone

Do centra mesta Makeni: ~0.0 km | Zobraziť hotel na mape

Located in Makeni, Multiple Guesthouse provides a shared lounge. The guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. The accommodation offers a 24-hour front desk. Guest rooms at the guest house are fitted with a seating area and a TV. The ...